Gminny klub sportowy Cartusia

 • energa_logo
 • kartuzy

Home > Aktualności z piłki ręcznej > ŻUKOWO ZA MOCNE DLA CARTUSII

 • 24.09

  ŻUKOWO ZA MOCNE DLA CARTUSII

  • ŻUKOWO ZA MOCNE DLA CARTUSII

   Główny kandydat do awansu do I ligi tylko przez pierwsze 17 minut miał problemy z kartuską drużyną. Prowadziliśmy wyrównaną grę, kończąc w skuteczny i przemyślany sposób większość ataków pozycyjnych. Niestety od stanu 7:8 kilka prostych błędów podań skwapliwie wykorzystali gospodarze powiększając przewagę do 12:7. Dwie bramki RAFAŁA JERECZKA i gol PATRYKA ZAŁUSKIEGO ustaliły wynik do przerwy na 15:11.
   Mimo , iż w naszej szatni panował umiarkowany optymizm rzeczywistość okazała się dla nas brutalna. Pierwsze osiem minut drugiej odsłony spotkania przegrywamy 7:2 i tylko jakiś kataklizm mógłby odebrać drużynie Żukowa zwycięstwo. Nic takiego nie ma jednak miejsca. Miejscowi bezlitośnie wykorzystują każdy błąd naszego zmęczonego i zrezygnowanego zespołu i systematycznie powiększają przewagę, która na 3 minuty przed końcem wynosi już 15 bramek. Ostatecznie mecz kończy się wynikiem 32:19.
   " To, że mecz z faworytem ligi na ich terenie będzie bardzo trudny było do przewidzenia. Co prawda zespół udawadnia, że potrafi nawiązać wyrównana grę z tak wymagającym rywalem ale niestety te okresy są zbyt krótkie a następujące potem proste błędy zacierają dobre wrażenie " - podsumował trener J.Frankowski.

   CARTUSIA: ZIELIŃSKI, SZLAS K. - ZAŁUSKI 6, JERECZEK 5, DIEDRICH 3, KAMER 2, SZMIDKA 2, KONKEL 1, SZLAS P, WIKARIUSZ, PŁOTKA, LICA, CZAJA, HIRSZ.
   Najwięcej bramek dla GKS Żukowo: ORZECHOWSKI 6, DZIERŻAWSKI 4, STEEGE 4.

Sponsorzy